iPhone, Samsung, HTC Servisi
Menu

Galaxy S6 Teknik Servis Hizmetleri

Dünyada en pahalı telefonlardan biri olan Samsung Galaxy S6 telefonları akıllı telefon piyasalarını sallayan üst sınıf bir telefondur. Oldukça pahalı olan bu telefonun özellikleri fiyatını kabul edilebilir kılıyor. Kendi sınıfındaki telefonlardan çok daha üstün performans sergileyen Samsung Galaxy S6 ne kadar sağlam üretilmiş olursa olsun sonuçta bozulabiliyorlar.

Bozulan Samsung Galaxy S6 telefonlarınızıitina ile onaranteknik servisimizle sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Büyük bir değer verdiğiniz ve neredeyse eliniz ayağınız olan Samsung Galaxy S6 telefonunuzda oluşabilecek tüm arızaları giderebiliyoruz.

Ekranı kırılan telefonunuzun “ekran değişimi” işlemini 3 saat gibi kısa bir süre zarfında yapabiliyor ve kuryelerimiz aracılığı ile sizlere teslim edebiliyoruz.

İşinde uzman teknik servis elemanlarımızın maharetli ellerinde onarılan telefonlarınız ilk günkü performansı ile çalışarak yüzlerinizi güldürüyor. Yazılım ( software ) ve Donanım(Hardware) alanında deneyimli ustalarımız telefonunuzla ilgili her türlü sorunu çabucak hallediyor.

Samsung Galaxy S6 “ekran değişimi”, Samsung Galaxy S6 “ dokunmatik arızası” gibi oluşabilecek sorunlarda sizlere bir telefon kadar yakınız. Can sıkıcı bir durum olan cep telefonlarının ekranının kırılması telefonun kullanılamaz hale gelmesi görüşmelerin aramaların dosya paylaşımlarının aksaması gibi istenmeyen durumlardan hemen kurtulmanız mümkün.

Dokunmatik arızaları da en az ekran kırılması sorunu kadar can sıkıyor. Gözünüz gibi baktığınız ve yanınızdan ayırmadığınız Samsung Galaxy S6 telefonunuzun her türlü arızasında bize ulaşın…

 

Sitemizde yer alan logolar ilgili markaların tescilli logolarıdır, firmamız markaların cihazlarının özel tamir servisliğini yapmaktadır.

Bordo Teknik İletişim

Bize Ulaşın


Online Whatsapp 0212 284 5514