iPhone, Samsung, HTC Servisi
Menu
İstanbul Akıllı Telefon Servisi
Kargo Sistemi Kurye Sistemi

Bize Ulaşın

İletişim

Merkez

Adres:
Akşemseddin Mah. Bali Paşa Caddesi No:60 Fatih / İstanbul 34087

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Telefon: +90 212 284 55 14 - 212 523 55 14

http://www.bordoteknikservis.com

İletişim Formu

e-Posta gönder. Yıldızlı (*) alanların doldurulması zorunludur.

Navigasyon Koordinatları : 41.017534,28.94497

Adres Tarifi

Özel Araçla Ulaşım;

- Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi) üzerinden Aksaray istikametine gelirken İstanbul İl Emniyet Müdürlüğünü geçtikten sonra kavşaktan sola Akdeniz Caddesine dönün, ilk trafik ışıklarından sonraki sokaktan(Uzay Pastanesi) sağa döndükten sonra tekrar sağa döndüğünüz zaman ileride sol köşede.
- Edirnekapı'dan Fatih yönüne doğru gelirken Akdeniz Caddesine dönüş yaptıktan sonra ikinci ilk trafik ışıklarından sonra solunuzu takip ettiğinizde solda Uzay Pastanesi'nin sokağından girdikten sonra sağa döndüğünüz zaman ileride sol köşede.
- Unkapanı, Fatih yönünden Edirnekapı yönüne geldiğinizde Halıcılar Caddesi üzerinden sola dönün, üçüncü sağdan girdikten sonra sağınızı takip ettiğinizde göreceksiniz.

Toplu taşıma araçları ile ulaşım

Metro ile ulaşım;
Aksaray-Havalimanı metrosunun Emniyet Fatih durağında indikten sonra Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi) üzerinden Aksaray yönüne yürüdüğünüzde ilk trafik ışıklarından sola(Akdeniz Caddesi) dönün daha sonra tekrar ilk trafik ışıklarından sağa(Balipaşa Caddesi) döndüğünüzde sol köşede.
Otobüs ile ulaşım;
Fevzipaşa Caddesi üzerindeki Fatih durağında indiğinizde Edirnekapı istikametine yürüdükten sonra Halıcılar Caddesi üzerine sola dönün ve üçüncü sağdan girdikten sonra sağınızı takip ettiğinizde göreceksiniz.
Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi) üzerindeki Oğuzhan durağında indiğinizde Akdeniz Caddesi üzerinde ilk trafik ışıklarından sağa (Balipaşa Caddesi) girdiğinizde sol köşede.

Kurye Sistemi

Kurye sistemiyle cihazlarınız adresinizden iki saat içerisinde motorlu kurye ile servis formu verilerek teslim alınır, arızanız giderildikten sonra tekrar size teslim edilir. 

Kargo Sistemi

Türkiye'nin her bölgesinden tarafımıza kargo ile gönderdiğiniz cihazların arıza tespiti yapıldıktan sonra sizlere verilen bilgi ve onayınız sonrasında arıza giderilerek tarafınıza gönderilmektedir.
Yurtiçi Kargo müşteri numaramız : 297 796 315 - Yurtiçi Kargo şubelerinden bu müşteri numarasıyla cihazlarınızı bize gönderebilirsiniz.

Bordo Teknik İletişim

Bize Ulaşın


Online Whatsapp 0212 284 5514