iPhone, Samsung, HTC Servisi
Menu
https://www.bordoteknikservis.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/lg-servisi-1gk-is-717.jpglink

https://www.bordoteknikservis.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/lg-g4-ekran-degisimigk-is-717.jpglink

https://www.bordoteknikservis.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/lg-g3-g4-tamir-servisigk-is-717.jpglink

«
»

LG Teknik Servisi

En iyi teknoloji için, en profesyonel servis.

LG Teknik Servis olarak 2007 yılından bu yana büyük bir özveri ile LG Mobil cihazlarınız için profesyonel servis hizmeti sağlamaktayız. Servisimiz güncel teknolojik gelişmeleri dikkate alarak ve hayatınız kolaylaştıracak fikirleri düşünerek daha hızlı, kurumsal ve güvenli bir hizmet sunmaktadır.

Firmamızda cihazlarınızı online sistemimizle takip edebilir, yapılan işlemleri kontrol edebilirsiniz. Zaman kazanmanız adına anlaşmalı moto kurye ekiplerimizle cihazlarınızı tamir ve bakım için adresinizden alabilir ve istediğiniz adrese teslim edebiliriz.

Bordo Teknik Servis; teknoloji odaklı hizmeti ile kronik arızalarınızda sizlere minimum saatlerde çözümler sunmaktadır. Başta; ekran değişimleri, şarj soket değişimleri, mikrofon/kulaklık değişimleri, yazılım çözümleri olmak üzere birçok arızanızı ortalama 2 saat gibi kısa bir sürede sonuçladırmaktadır. LG Anakart arızalarınızda 1 hafta gibi kısa bir üsrede çözüm sağlamaktayız.
LG Servis hizmetimizi profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Cihazlarınızı servis formu karşılığı servisimize bırakıp detaylı işlem dökümü bilgisi ile yine formla teslim almaktasınız.

LG G5 Ekran Değişimi LG Nexus Ekran Değişimi LG Batarya Değişimi LG G3 Ekran Değişimi

Bordo Teknik İletişim

Bize Ulaşın


Online Whatsapp 0212 284 5514