iPhone, Samsung, HTC Servisi
Menu

Servis Haberleri

LG G4 Ekran Değişimi

Bordo Teknik Servis, LG Teknik Servisi olarak LG G4 cihazınızın ekran fiyatı, orjinal ekran fiyatı, camı değişimi, ekran değişimi fiyat, orjinal ekran değişimi yapmaktadır. İstanbul Fatih’te bulunan Bordo Teknik Servis derin tecrübe, müşteri memnuniyeti, uygun fiyat, kısa sürede teslim ile sizi bekliyor.

Devamını oku...

LG G5 Ekran Değişimi

Bordo Teknik Servis, LG Teknik Servisi olarak LG G5 cihazınızın ekran fiyatı, orjinal ekran fiyatı, cam değişimi, ekran değişimi fiyat, ekran en ucuz, orjinal ekran değişimi yapmaktadır. İstanbul Fatih’te bulunan Bordo Teknik Servis derin tecrübe, müşteri memnuniyeti, uygun fiyat, kısa sürede teslim ile sizi bekliyor.

Devamını oku...

LG G6 Ekran Değişimi

Bordo Teknik Servis, LG Teknik Servisi olarak LG G6 cihazınızın ekran fiyatı, orjinal ekran fiyatı, cam değişimi, ekran fiyatı, orjinal ekran değişimi yapmaktadır. İstanbul Fatih’te bulunan Bordo Teknik Servis derin tecrübe, müşteri memnuniyeti, uygun fiyat, kısa sürede teslim ile sizi bekliyor.

Devamını oku...

LG G7 ThinQ Ekran Değişimi

Bordo Teknik Servis, LG Teknik Servisi olarak LG G7 ThinQ cihazınızın ekran fiyatı, orjinal ekran fiyatı, ekran fiyatı, orjinal ekran değişimi yapmaktadır. İstanbul Fatih’te bulunan Bordo Teknik Servis derin tecrübe, müşteri memnuniyeti, uygun fiyat, kısa sürede teslim ile sizi bekliyor.

Devamını oku...

LG G8 ThinQ Ekran Değişimi

Bordo Teknik Servis, LG Teknik Servisi olarak LG G8 ThinQ cihazınızın ekran fiyatı, orjinal ekran fiyatı, orjinal ekran değişimi yapmaktadır. İstanbul Fatih’te bulunan Bordo Teknik Servis derin tecrübe, müşteri memnuniyeti, uygun fiyat, kısa sürede teslim ile sizi bekliyor.

Devamını oku...

Asus Zenfone 3 Ekran Değişimi

Asus Teknik Servis olan Bordo Teknik Servis, Asus Zenfone 3 cihazınızın, Ekran Değişimi Fiyatı, Orjinal Ekran, Ekran Fiyatı, Ekran Değişimi yapmaktadır. İstanbul’un Fatih ilçesinde olan Bordo Teknik Servis engin tecrübe, uygun fiyat, yüksek müşteri memnuniyeti ile sizleri bekliyor. Cihazınızın ekranı ile sorun mu yaşıyorsunuz? Sorununuzu kurumsal bakış açısıyla çözüme kavuşturmaya ne dersiniz? O zaman sorununuzu hemen halledelim.

Devamını oku...

Asus Zenfone Max Pro Ekran Değişimi

Asus Teknik Servis olan Bordo Teknik Servis, Asus Zenfone Max Pro cihazınızın, Ekran, Orjinal Ekran, Ekran Fiyatı, Ekran Değişimi yapmaktadır. İstanbul’un Fatih ilçesinde olan Bordo Teknik Servis engin tecrübe, uygun fiyat, yüksek müşteri memnuniyeti ile sizleri bekliyor. Cihazınızın ekranı ile sorun mu yaşıyorsunuz? Sorununuzu kurumsal bakış açısıyla çözüme kavuşturmaya ne dersiniz? O zaman sorununuzu hemen halledelim.

Devamını oku...

Asus Zenfone 4 Max Ekran Değişimi

Asus Teknik Servis olan Bordo Teknik Servis, Asus Zenfone 4 Max cihazınızın, Ekran, ZC554KL Ekran, Ekran fiyatı, Ekran Değişimi yapmaktadır. İstanbul’un Fatih ilçesinde olan Bordo Teknik Servis engin tecrübe, uygun fiyat, yüksek müşteri memnuniyeti ile sizleri bekliyor. Cihazınızın ekranı ile sorun mu yaşıyorsunuz? Sorununuzu kurumsal bakış açısıyla çözüme kavuşturmaya ne dersiniz? O zaman sorununuzu hemen halledelim.

Devamını oku...

Asus Zenfone 5 Ekran Değişimi

Asus Teknik Servis olan Bordo Teknik Servis, Asus Zenfone 5 cihazınızın, Ekran, Ekran fiyatı, ZE620KL Ekran Değişimi, Ekran Değişimi yapmaktadır. İstanbul’un Fatih ilçesinde olan Bordo Teknik Servis engin tecrübe, uygun fiyat, yüksek müşteri memnuniyeti ile sizleri bekliyor. Cihazınızın ekranı ile sorun mu yaşıyorsunuz? Sorununuzu kurumsal bakış açısıyla çözüme kavuşturmaya ne dersiniz? O zaman sorununuzu hemen halledelim.

Devamını oku...

Bordo Teknik İletişim

Bize Ulaşın


Online Whatsapp 0212 284 5514