iPhone, Samsung, HTC Servisi
Menu

Hizmetlerimiz

Akıllı Telefon Tamiri

Cep telefonlarının günümüzün ihtiyaçları doğrultusunda ilerleyen teknolojisiyle artık telefonlar sadece iletişim araçları değil çok fonksiyonlu mini bir bilgisayar gibi çalışmakta. Yeni teknolojiler kullanıcılarına bir çok imkan sağlarken donanımları sebebiyle bir çok dezavantaj oluşturmaktadır.

Cihazların ince ve kullanışlı olması için yapılan hassas parçaları darbelere ve sıvı temaslarına dayanıksız hale getirmekte, Apple iPhone, Samsung ve LG cihazlarda bu incelik nedeniyle dokunmatik ve ekran kırılmaları sık yaşanırken General Mobile ve HTC gibi cihazlarda şarj soketi problemleri yaşanmaktadır.

Bordo Teknik müşterilerinin yaşadığı sorunları en hızlı ve en güvenilir şekilde yaparak müşterilerinin zahmetsiz ve sorunsuz bir teknik servisle çalışmasını amaç edinmiştir. Firmamız sizlere sağladığı kurye hizmetiyle cihazlarınızı kapınızdan alıp arıza giderildikten ve testleri yapıldıktan sonra tekrar kapınıza teslim etmektedir.

Teknik Servis Hizmeti verdiğimiz akıllı telefon markaları; Apple iPhone, Samsung Galaxy, HTC, LG ve Sony

Tablet Tamiri

Bilgisayarların büyüklüğü ve ağırlığı, cep telefolarının küçük ekranları ve yetersiz kalan bazı özellikleri neticesinde profesyonel hayata doğan bir ihtiyatça hem hafif hem küçük bir mini bilgisayar. Bu ihtiyaçlar nedeniyle Apple ve Samsung’un geliştirdiği iPad ve Galaxy Tab cihazlar şimdilik bu talepleri karşılamış gözüküyor.

iPad ve Samsung Tabletlerin ince ve zarif yapısı bazı parçalarını(dokunmatik panel, ekran) darbeye dayanıksız kılmaktadır, iPad cihazların dokunmatik ve ekran arızalarında, Samsung cihazların dokunmatik ve ekran kırılmalarında firmamız sizlere hızlı ve kaliteli bir teknik servis anlayışıyla hizmet vermektedir.

Bordo Teknik İletişim

Bize Ulaşın


Online Whatsapp 0212 284 5514