iPhone, Samsung, HTC Servisi
Menu

Gizlilik

Bordo Teknik Servis sizlere daha iyi hizmet verebilmek için isim, telefon, email gibi bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir. Bu bilgiler Bordo Teknik tarafından düzenlenen kampanyalarda, promosyon çalışmalarında ve müşteri memnuniyeti konularında kullanılacaktır, bilgileriniz hiçbir şekilde ikinci kişi ve kurumlara aktarılmayacaktır.

Yayınladığımız gizlilik beyanı sitemiz aracılığıyla vermiş olduğunuz bilgilerinizi kapsamaktadır.

Bilgilerin Kullanımı

Kişisel bilgileriniz Bordo Teknik Servis kampanyaları ve promosyon çalışmaları haricinde kullanılmayacak ve herhangi bir yerde yayınlanmayacaktır.  Çocukların yetişkinlerinin izni olmadan bıraktıkları bilgi ve veriler hiçbir şekilde kullanılmayacaktır.

Otomatik Kayıt Altına Alınan Bilgiler

Kişisel olmayan bilgileriniz (internet tarayıcısı, işletim sistemi, sayfa görüntüleme) internet sitemizin kalite artırımı ve gelişimi için takip altında tutulur ve herhangi bir şekilde kullanımı söz konusu değildir.

Bilgi Güvenliği

Kişisel bilgilerinizin güvenli bir şekilde tutulması firmamızca büyük önem taşımaktadır, bilgileriniz her zaman güvenli bir şekilde korunur ve en üst düzeyde şifrelemelerle saklanır.

Bilgi Edinme

Kişisel verileriniz hakkında bilgi edinme hakkınız bulunmaktadır, talep etmeniz durumunda bizimle irtibata geçip eğer varsa bilgilerinizi talep edebilirsiniz.

Gizlilik bilgi duyurumuzla ilgili herhangi bir değişiklik ve yenilik olması durumunda sitemiz aracılığıyla kullanıcılara yayınlanacaktır.

İçerik Hakları

Bordo Teknik Servis internet sitesinde bulunan tüm verilerin ikinci kişi, internet sitesi ve kurumlar tarafından kullanılması konusundaki yasal hakkını gizli tutar.

Bordo Teknik İletişim

Bize Ulaşın


Online Whatsapp 0212 284 5514