iPhone, Samsung, HTC Servisi
Menu
https://www.bordoteknikservis.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/iphone6-iphone6_plus-teknik-servisgk-is-649.jpglink

https://www.bordoteknikservis.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/bordo-teknik-servis-is-dunyasigk-is-649.jpglink

https://www.bordoteknikservis.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/apple-servisi2gk-is-649.jpglink

https://www.bordoteknikservis.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/kirilmaz-cam-filmigk-is-649.jpglink

«
»

Ataköy iPhone Bakım Onarım Servisi

2010 yılında sektöre 30 yıllık deneyimi ile hızlı bir giriş yapan firmamız; Apple ürünlerinde kaliteli ve geri dönüşsüz bakım onarım servisi sunmayı hedeflemektedir. Hızla gelişen, yenilenen teknolojiye ayak uyduran firmamız güncel sistemleri takip ederek en iyi performans hedefi ile servis hizmeti vermektedir.

 

iPhone servisi Ataköy bandında 5 yıldır hızlı, kaliteli ve arızalara karşı pratik çözümler üreterek memnuniyet oranını %99'a çıkarmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Siz saygıdeğer müsafirlerimizin günümüzün kilit öğesi olan akıllı telefonlarını standart arızalarda gün içinde bakım hizmetini sunmayı hedeflemektedir. Özellikle; ekran değişimi, dokunmatik çalışmaması, şarj problemleri, ses problemleri, yazılım hataları gibi servis gerektiren durumlarda gün içi çözüm sağlamaktayız.

 

Servisimiz iPhone cihazlarınızın hayatın akışında ki yerini bilerek ona göre hareket etmektedir. Sektöre getirdiğimiz en önemli hizmetlerden biri olan "kurye hizmeti" ile siz yerinizden kıpırdaman anlaşmalı firmalarımız iPhone cihazlarınızı sizden alıp tamir bitiminde tekrar teslim etmektedir. Ataköy iPhone Servis.

 

  • iphone ekran değişimi
  • iphone dokunmatik değişimi
  • iphone 6 servisi
  • iphone 5s cam değişimi

 

Bakırköy iPhone

Bordo Teknik İletişim

Bize Ulaşın