iPhone, Samsung, HTC Servisi
Menu

Samsung Galaxy Teknik Servisi

 

Samsung Teknik Servis hizmetleri; Galaxy serisi telefonlarınız için ilk adım

Bordo Teknik Servis olarak yıllardır faaliyet gösteren firmamız Kaliteli hızlı ve tecrübeli çalışanlarıyla her geçen gün bir adım daha ilerlemektedir. Samsung Servis hizmetimizle kalitesini yükselten ve İstanbul bölgesinde oturan müşterilimizin ilk tercihi haline gelenSamsung Teknik Servis hizmetimiz, Samsung Galaxy serisi telefonlarınızın da Servis hizmetini sağlamaktadır.

Özellikle Galaxy s3, Galaxy s3 mini ve Galaxy Note 2 ürünleriyle daha da yükselen Samsung Galaxy serisi telefonlar  için güvenilir ucuz ve kaliteli bir Servis hizmeti bulmak zorlaşmaktadır.  İstanbul  Samsung Galaxy Servis hizmetimiz değerli müşterilerimize bu imkanları sağlamakta ve güvenilir bir Teknik Servis arayışında yardımcı olmaktadır.
Kurye hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin kapıdan dışarı adım atmanıza gerek kalmadan telefonları sizden alıyoruz ve kalite bir hizmetten sonra sizlere teslim ediyoruz. 7 / 24 ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimiz sizlere Her türlü  Teknik Servis konusunda yardımcı olmaktadır. Samsung Galaxy İstanbul Servis hizmetimiz ile irtibata geçmek için 0212 284 55 14 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz

Bordo Teknik İletişim

Bize Ulaşın


Online Whatsapp 0212 284 5514